George Bain oljemålning

224817

BAIN, George (1881-1968): Kustmotiv, signerad och daterad G Bain 1911, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x43 cm

Skador

Konst, Måleri

Rum 4

George Bain oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1100977
500
1095908

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.