Plansch

224815

PLANSCH, 1950-tal, England, Made by Chromworks, "The Bastion Libary", 96x124 cm

Smärre slitage

Diverse, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 3

Plansch

Budhistorik (6 bud)
1101803
1 600
1100202
1100202
1095622
750
1094676
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.