Oscar Hernandez oljemålning

224800

HERNANDEZ, Oscar (1944-2007): Kvinna vid träd, signerad Oscar Hs, olja på duk, 73x61 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Oscar Hernandez oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1101575
900
1101727
850
1101575
1101632
750
1101575
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.