Thonet stol

224798

STOL, 1900-tal, märkt Thonet, bok, klädd sits, dokumentation medföljer med bla. inköpskvitto

Slitage

Rum 8

Thonet stol

Budhistorik (4 bud)

1101982
450
1102030
1101982
1099581

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.