Edvin Söderström oljemålning

224794

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Svanar över kustband, signerad E Söderström, olja på duk, 53x64 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Edvin Söderström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1101713
1 600
1101683
1101711
1101683
1 400
1101710
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.