Karl Axel Pehrson färglitografi

224791

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Äng med exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -94, färglitografi, provtryck, 41x57 cm

Fack 18

Budhistorik (26 bud)
1102230
2 400
1102228
1102227
1102002
1 900
1102226
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.