Yrjö Edelmann färglitografi

224788

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, EA, bladstorlek, 41x58 cm

Fack 16

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1101335
1101804
1 900
1101335
1 800
1099289
1 700
1097564
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.