Damskrivbord i Louis quinze-stil

224780

DAMSKRIVBORD, 1900-tal, Louis quinze-stil, med låda i sargen, intarsia samt mässingsbeslag, höjd 75, 99x61 cm

Fanerskador och lagningar

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
1101670
1 400
1096789
1 300
1095898
1095883
1095210

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.