David Larsson färgserigrafi

224775

LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 90/250, färgserigrafi, 70x70 cm

Fack 18

David Larsson färgserigrafi

Budhistorik (14 bud)
1101985
1101984
1 900
1101705
1 800
1101700
1 700
1101679
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.