1800-tals gravyrer

224774

GRAVYRER, 2 st, 1800-tal, mytologisk scen resp stadsbild med folksamling, varierande mått

Gulnade, en med veck, ramskador

Fack 5

1800-tals gravyrer

Budhistorik

2014-01-16 kl 19:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.