Soffbord lampbord

224772

SOFFBORD, LAMPBORD, 2 st, 1900-talets slut, borstat stål/mässing, skivor av glas, höjd ca 43, 60x125 respektive höjd ca 57, 62x62 cm

Glasskivor med repor, det stora bordet står jämnt när glasskivan är på plats

Rum 3

Soffbord lampbord

Budhistorik (35 bud)
1102251
6 800
1102254
6 600
1102251
6 400
1102220
6 200
1101883
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.