Yrjö Edelmann färglitografi

224768

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann 26/50, färglitografi, bladmått ca 81x60 cm

Fack 6

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1102018
1101277
1102003
1 900
1101277
1 400
1098831
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.