Neil Murison oljemålning

224762

MURISON, Neil (England, född 1930): "Blistery day", signerad, olja på duk, 83x84 cm

Skador

Konst, Måleri

Rum 5

Neil Murison oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1101969
2 800
1101636
2 600
1100536
2 400
1099753
1099753
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.