Bordslampa

224761

BORDSLAMPA, 1900-tal, jugendstil, kupa med iriserande dekor, höjd ca 35 cm

Lagningar

Belysning, Bordslampor

Monter 26

Bordslampa

Budhistorik (16 bud)
1098715
1 700
1097327
1 600
1098300
1097327
850
1097280

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.