Alexey Filippov oljemålning

224760

FILIPPOV, Alexey (född 1965): St. Petersburg, signerad och daterad -94, olja på duk, ca 65x80 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Alexey Filippov oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1101809
950
1101422
900
1100473
850
1100385
1096943
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.