Fulvio Pentassuglia oljemålning

224756

PENTASSUGLIA, Fulvio (född 1927): Skånska cementgjuteriet, signerad Fulvio P, även signerad a tergo, olja på duk, ca 68x98 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (3 bud)

1101589
900
1101244
650
1097501
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.