Carl Otto Hultén färgetsning

224752

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, färgetsning, signerad och daterad Co Hultén-73, ca 49x65 cm

Fack 12

Carl Otto Hultén färgetsning
Budhistorik (2 bud)

1102229
1098818

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.