Peter Frie färglitografi

224749

FRIE, Peter (född 1947): Strån i flaska, signerad och numrerad Peter Frie 50/170, färglitografi, 60x67 cm

Fack 9

Peter Frie färglitografi
Budhistorik (12 bud)
1101802
900
1100333
850
1100333
1101712
750
1100333
650

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.