Oljemålning

224747

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal): Dagens Nyheter - Interiör, olja på duk, 65x53 cm

Krackeleringar, dubblerad

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1101296
3 200
1098445
1098437
1097247
1097096
1 300

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.