Gustav Preinitz oljemålning

224746

PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Stilleben, signerad Preinitz, olja på duk, 38x46 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 2

Gustav Preinitz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1102104
850
1101991
1102103
1101991
750
1101943
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.