Emil Åberg oljemålning

224745

ÅBERG, Emil (1864-1940): 1600-talsinteriör, olja på pannå, signerad E Åberg, 44x40 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Emil Åberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1097635
450
1097602
1097095
1094698

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.