Kornischer förgyllda

224740

KORNISCHER, 1 par, 1900-tal, förgylld dekor med pastellage, längd ca 160 cm, omtagsfästen 2+2 i mässing medföljer

Skador och lagningar

Diverse

Rum 3

Kornischer förgyllda

Budhistorik (13 bud)
1101888
850
1101847
1101847
750
1101766
700
1101843
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.