Tysk sabel

224738

SABEL, tysk, 1800-tal, längd 96 cm

Slitage, hack

Vapen/Medaljer

Monter 27

Tysk sabel

Budhistorik (14 bud)
1096571
1 800
1101689
1 700
1096571
1 600
1095126
1095126

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.