Anna Ericson Gardell akvarell

224737

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): "Smögen", signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, ca 28x44 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Anna Ericson Gardell akvarell

Budhistorik (29 bud)
1100727
9 000
1100730
9 000
1100727
8 800
1100729
8 600
1100727
8 400

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.