Stolar

224735

STOLAR, 4 st, England, 1800-tal, mahogny

Skador

Rum 14

Stolar

Budhistorik (17 bud)
1101091
4 200
1101077
1101087
3 800
1101077
3 600
1101083
3 400

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.