Rokokostol

224732

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, träskuren dekor i valnöt

Skador och lagningar

Rum 2

Rokokostol

Budhistorik (26 bud)
1100810
5 800
1100807
5 600
1100802
5 400
1100794
5 200
1100799
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.