Orientmatta

224731

ORIENTMATTA, signerad, Kashan, ca 288x386 cm

Lagningar

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta

Budhistorik (33 bud)
1100668
10 500
1100661
10 000
1100664
10 000
1100661
9 200
1100660
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.