Italiensk skola Den heliga familjen

224730

ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Den heliga familjen, olja på duk, 110x95 cm

Duklagning, ytmärken

Ändringar/tillägg
Italian school. Oil on canvas.

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (35 bud)
1100778
25 000
1100787
25 000
1100778
24 000
1100777
23 000
1100775
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 443 EUR, 2 858 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.