Fåtölj i svart skinn

224727

FÅTÖLJ, enligt uppgift George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, svart skinn, på centralfot, snurrbar

Slitage

Rum 1

Fåtölj i svart skinn

Budhistorik (8 bud)
1100498
600
1100444
550
1096125
500
1097432
500
1096125
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.