Engelsk skola oljemålning

224716

ENGELSK SKOLA, 1800-tal, Två samtalande kvinnor, osignerad, olja på duk, 43x31 cm

Krackeleringar, renoverad

Konst, Måleri

Rum 2

Engelsk skola oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1117601
1 900
1109253
1 700
1107817

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.