Matta saff

224715

ORIENTMATTA, semiantik, saff, familjebönematta, ca 206x90 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Rum 14

Matta saff

Budhistorik (32 bud)
1116385
3 200
1116031
1116384
2 800
1116031
2 600
1115820
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.