Takarmatur 1940-tal

224714

TAKARMATUR, 1940-tal, stomme i mässing, kupor och skärm i frostat glas, höjd 80, diameter 63 cm

Smärre nagg och spricka

Belysning, Taklampor

Rum 4

Takarmatur 1940-tal

Budhistorik (10 bud)
1117565
750
1116676
700
1117564
650
1116676
600
1116616
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.