Oljemålning efter Jan Jozef Horemans

224713

HOREMANS, Jan Jozef (hans efterföljd): Interiör med drickande man och kvinna, olja på duk, 38x41 cm

Retuscher, ytsmuts, lagningar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
1116530
3 800
1117481
3 600
1116530
3 400
1117480
3 200
1116530

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.