Benjamin Vautier oljemålning

224712

VAUTIER, Benjamin I (1829-1898): Bondefolk, signerad B. Vaultier, olja på duk, 29x40 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Rum 4

Benjamin Vautier oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1117676
1117674
2 800
1115696
2 600
1115695
1114880

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.