Skålfat silver

224711

SKÅLFAT, silver/800, 1900-tal, rokokostil, Tyskland, S. Wetzlar, konturerad och profilerad kant, diameter ca 30 cm, vikt ca 670 g

Monogramgravyr, repor

Silver

Monter 28

Skålfat silver

Budhistorik (4 bud)

1117174
1 800
1116933
1 700
1113317
1 600
1110049

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.