Väggarmatur Orrefors

224709

VÄGGARMATUR, Orrefors, 1940/50-tal, stomme i vitmetall, kupa i frostat glas, 4 löstagbara blad i glas, höjd

Smärre nagg

Belysning

Monter 28

Väggarmatur Orrefors
Budhistorik (14 bud)
1118026
1118073
950
1118026
900
1118072
850
1118026

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.