Ernst Siedl oljemålning

224708

SEIDL, Ernst (1900-talets första hälft): Läsande mansfigur, signerad Ernst Siegl, olja på pannå, 32x23 cm

Krackelyr, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Ernst Siedl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1117694
500
1116977
450
1114887
1116974
1114887

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.