Parporträtt Otto Rüger

224707

RÜGER, Otto (Tyskland 1800-talets slut): (2) Porträtt av dam resp herre, signerade H. Otto Rüger München, olja på duk, 91x65 cm vardera

Damporträttet m dukskada

Konst, Måleri

Rum 5

Parporträtt Otto Rüger

Budhistorik (12 bud)
1117291
1117095
1 900
1107789
1 800
1117093
1 700
1107789
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.