Eggers oljemålning

224706

EGGERS (1800-talets slut): Häst och vagn på vinterväg, otydligt signerad Jj Eggers (?), olja på duk, 45x68 cm

Krackerleringar, fägrbortfall

Konst, Måleri

Rum 8

Eggers oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1116506
4 200
1118312
1116506
3 800
1118311
3 600
1116506
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.