Pelle Åberg oljemålning

224703

ÅBERG, Pelle (1909-1964): "Restaurante", signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 64x53 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1117911
8 200
1113287
6 200
1111775
5 000
1108807
1107778
2 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.