Antti Favén oljemålning

224702

FAVÉN, Antti (1882-1948): Åskväder, signerad och daterad Anti Faven 1941, olja på pannå, ca 45x37 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Antti Favén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1110213
1110212
1110211
1107861
1107860

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.