Pierre Philippe Bertrand oljemålning

224701

BERTRAND, Pierre Philippe (1884-1975): Undulater i fågelbur omgiven av blommor, signerad Pierre-Bertrand, olja på pannå, 37,5x45 cm

Torrspricka

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
1117521
1117138
3 800
1114354
3 600
1114353
1110911
850

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.