Skulptur märkt Timaeus

224700

SKULPTUR, brons, märkt E Timaeus, man med stenblock, på stensockel, total höjd 40 cm

Sockerl med smärre nagg, skulpturen med smärre ytskador

Diverse

Monter 29

Skulptur märkt Timaeus

Budhistorik (6 bud)
1117731
1117730
1 600
1116391
1115865
1114458

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.