Takarmatur Orrefors

224696

TAKARMATUR, Orrefors, 1940/50-tal, stomme i vitmetall, frostad glaskupa, löstagbara blad i glas, höjd 75, diameter 55 cm

Enstaka nagg

Belysning, Taklampor, Design

Rum 6

Takarmatur Orrefors
Budhistorik (5 bud)
1117589
1117588
2 600
1117587
1114005
1113717

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.