Vitrinskåp England

224695

VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, höjd 169, 116x43 cm

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Vitrinskåp England

Budhistorik (13 bud)
1118309
1 900
1117848
1 800
1117848
1 700
1117805
1 600
1117734

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.