Vitrinskåp 1930/40-tal

224693

VITRINSKÅP, 1930/40-tal, fanérat i olika träslag, stiliserad dekor, höjd 164, 148x41 cm

Smärre ytskador, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Vitrinskåp 1930/40-tal

Budhistorik (23 bud)
1117640
4 200
1117639
1117637
3 800
1117638
3 600
1117637
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.