Bordsspegel

224690

BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt, mässing, cirkelrund reglerbar spegel, på rund fot, bakstycke i trä, höjd ca 42 cm

Repor

Speglar

Rum 3

Bordsspegel

Budhistorik (7 bud)
1096242
650
1101810
600
1096242
500
1097466
450
1096242

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.