Ljusstakar sengustavianska

224689

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, kolonnformade, förgylld mässing, sockel av marmor, lösa manschetter, höjd ca 20 cm

Slitage, smärre skador, en ljusmanschett med skada/bortfall

Belysning, Ljusstakar

Monter 27

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (17 bud)
1101313
1 800
1101771
1 700
1101313
1 400
1096014
1 300
1098823

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.