Soffa

224686

SOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd ca 201 cm

Slitage, omarbetad, renoverad

Rum 4

Soffa

Budhistorik (1 bud)

1100362
2014-01-15 09:22:35

2014-01-16 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.