Oidentifierad konstnär oljemålning

224661

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad GK, 40x59 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
1097035
3 200
1100586
3 200
1097035
2 400
1100585
1097035
1 300

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.